JOGA HANNA - Studio hatha jogi w Kielcach - O szkole

Nasze studio "Joga Hanna" jest miejscem spotkań osób, które pod fachowym okiem prowadzących chcą poznać oraz pogłębić praktykę hatha jogi. Zajęcia skierowane są zarówno dla osób już praktykujących, jak i amatorów, ludzi w każdym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Indywidualnie dobierzecie zajęcia do swoich możliwości i predyspozycji danego dnia.

Pomoże Wam w tym bogata oferta zajęć jak np. joga hormonalna przeznaczona dla kobiet w okresie klimakterium, dynamiczna joga (asthanga), joga zdrowy kręgosłup, joga dla seniorów.

Regularnie praktykowana hatha joga pomaga zwalczać bóle głowy i stawów, ułatwia łagodne przejście przez okres przekwitania, wspomaga leczenie depresji i pomaga zrzucić nadwagę, odmładza, wspomaga leczenie wielu różnych chorób i dolegliwości. Asany zwiększają siłę i wydajność mięśni, ścięgien, poprawiają pracę układu krążenia, systemu nerwowego a przez to korzystnie wpływają na umysł i psychikę.
Jesteśmy przedstawicielkami szkoły B.K.S. Iyengara, znakomitego hinduskiego nauczyciela, którego wiedza oraz bogate doświadczenie szerokim echem odbiły się na całym świecie. Jest On największym ambasadorem jogi na zachodzie.

Oprócz stałych zajęć z jogi zapraszamy na weekendowe warsztaty Tańca Pięciu Rytmów, oraz inne formy pracy z ciałem, które bazują na uniwersalnym kodzie komunikacji niewerbalnej jakim jest ruch, oddech, ekspresja.
Chcemy, aby nasze Studio JOGA HANNA stało się miejscem, przestrzenią dla osób, którym bliski jest osobisty rozwój, praca, spotkanie. To szansa na znalezienie czegoś dla siebie.